Драги ученици првог разреда, поштовани родитељи

/ август 30, 2021/ Вести

У холу Пете београдске гимназије налазе се спискови са именима “ђака првака”. Ови подаци се не смеју качити на сајт. Долазак да погледате у ком сте одељењу је и прилика да мало “осмотрите” школу. Хвала вам на одабиру Пете београдске гимназије!

Ако је индекс парни, то значи да сте у парној смени, а ако је напарни, онда сте у непарној.

Непарна смена, по традицији, креће прва, и то у 7:45.

Парна смена почиње у 14 часова.

Часови трају по 45 минута.

Распореди часова и звоњења налазе се у оквиру рубрике “Настава”.

Када дођете у школу, 1. септембра, дођите барем 10 минута раније, да видите у којој сте учионици. Распоред по учионицама чекаће вас у холу, а сечекаћемо вас и ми. Први час имаћете са вашим новим старешином.

Подсећамо вас да је неопходно да на наставу дођете са маском, другачије није могуће. Већ данас је спакујте у торбу!

Списак уџбеника налази се нашем сајту.

И коначно, драга децо, ЖЕЛИМ ВАМ СРЕЋАН ПОЧЕТАК ОБРАЗОВАЊА У НАШОЈ ШКОЛИ. Радујемо се!

ваш директор, Борка Поповић