Пријемни испит за ученике који желе да упишу биолошко-хемијски смер

/ мај 9, 2023/ Биолошко-хемијско одељење, Вести

Драги будући ученици,

ближи се датум полагања пријемног испита, субота, 13. мај. У прилогу се налази Календар пријемних испита. У табели ћете пронаћи време када се раде тестови из биологије и хемије. ОБАВЕЗНО ДОЂИТЕ ПОЛА САТА РАНИЈЕ И ПОНЕСИТЕ ЂАЧКУ КЊИЖИЦУ РАДИ ИДЕНТИФИКАЦИЈЕ!

Спискове са вашим именом наћи ћете на улазу у Школу (на огласној табли). Добићете упутство како да стигнете до своје учионице.

Понесите прибор за писање, графитну и хемијску оловку. Како се попуњава тест, објасниће вам дежурни наставници. Ако користите дигитрон (за тест из хемије), можете понети само онај са четири основне рачунске операције.

Добро се одморите и без страха изађите на пријемни. Године учења сигурно су оставиле траг у вашем знању и верујемо да ћете бити наши ученици.

Будите део нашег великог тима кога ове године на државном такмичењеу из хемије представља 8 ученика, и чак 45 на државном такмичењу из биологије. Дођите у школу великог срца и знања, дођите у Пету!