Важне информације за ученике и родитеље

/ август 25, 2020/ Вести

Обавештење за ученике и родитеље

Драги ученици и родитељи,

Од среде 26.8., на врата Пете београдске гимназије биће окачени спискови ученика првог разреда. Не могу се истаћи на сајту школе.

Ученици чија одељења имају непаран број, непарна смена, наставу ће похађати у ОШ „Краљ Петар Први“, у улици Маршала Бирјузова 43.

Ученици чија одељења имају паран број индекса, парна смена, наставу ће похађати у ОШ „Свети Сава“, у улици Николаја Краснова 8.

Настава у обе школе почиње у 16 часова и ради се ИСКЉУЧИВО ПОПОДНЕ. Часови трају по 30 минута. Према препоруци МПНТР, школа ради по комбинованом типу. Распоред часова ће до 27.8. бити истакнут на сајту школе.

У првој недељи септембра на наставу долазе деца која су у првих 15 по прозивнику. Наредне недеље долази преостала половина. О свему ће вас детаљно обавестити одељенске старешине.