Ђаци Пете међу победницима case study такмичења на ФОН-у

/ децембар 18, 2019/ Такмичења

У петак 13. децембра 2019. године одржано је финално такмичење „Case Study“ (студија случаја), традиционално у организацији ФОН-а (Факултета организационих наука). Наша школа ушла је у финале са две екипе. Такмичењу је приступило око 80 екипа. У великој конкуренцији, екипа коју чине Мила Марић, Марко Гало, Душан Ђилас и Лука Лугоњић, ученици IV-6, освојила је треће место, а екипа коју чине Тодор Александровић, Марко Вуканац, Иван Крстић (ученици III-5) и Тодор Димитријевић III-2, освојила је друго место. Директор школе похваљује наше две екипе које су веома успешно представиле школу као и све наставнике са којима су ученици радили. Важно је нагласити да је ово највећи успех Пете београдске гимназије од када се ово престижно такмичење организује.

Више информација о организаторима и самом догађају можете видети на овом линку.