Трећа награда на конкурсу Француског института за наше ђаке

/ април 28, 2017/ Страни језици, Такмичења

На конкурсу Француског института за најбољи промотивни филм на француском језику, наша екипа сачењина од девет ученика, у саставу Брадић Миона (2-5), Закић Теодора (2-5), Максимовић Ива (1-3), Миливојевић Војин (1-9), Миљанић Милутин (2-5, вођа екипе), Николић Милијана (2-5), Обрадовић Стефан (2-5), Радојевић Александар (2-5) и Трнинић Михаило (2-5), заузела је треће место и освојила вредне награде. Такмичење је организовано на државном нивоу. Промотивни филм о Петој београдској, дело наших талентованих ученика снимљен је за веома кратко време, али је наишао на веома добар пријем код жирија.

Професорка Биљана Константиновић са својим ученицима који су дошли да преузму награду у Француском институту